Dla naszych Klientów prowadzimy pełną obsługę w zakresie ich działalności na polskim rynku, a także w regionie Europy wschodniej oraz południowej.

W ramach stałej współpracy dbamy o terminowe wdrożenia globalnych strategii oraz tworzymy pełne struktury pod ich działalność.

Ponadto, w razie potrzeby pośredniczymy dla klientów przy wszelkich rozmowach i negocjacjach, a także gwarantujemy obsługę prawną Kancelarii prawnej, pod której opieką się znajdujemy. Jesteśmy zatem w staniem przeprowadzić Klienta przez wszystkie poziomy negocjacyjnej oferując jednocześnie usługi, które będą przede wszystkim zabezpieczać naszych Klientów (wszystko w jednym miejscu). Procesujemy całość transakcji, w rzeczywistości Klient nie musi mieć bezpośredniego kontaktu z firmą podwykonawcy – wszystko wykonamy za Klienta.

Doświadczenie naszych specjalistów zapewnia obsługę na najwyższym poziomie i dopasowanie działań do zlecenia Klienta.
Dzięki znajomości rynku jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią strategię i szybkie formy wdrażania, przy czym całość działań po stronie polskiej przyjmujemy na siebie.

Pomagamy markom, graczom i drużynom sportowym w szybkiej ekspansji na polski rynek. Poprzez czynności w zakresie marketingu, współpracy ze znanymi markami oraz ludźmi sportu i gier komputerowych, a także sponsoringu – UCK jest w stanie przygotować strategię dla nawet najbardziej wymagającego Klienta.