Prowadzenie Platform Społecznościowych

• dbanie o social media/budowanie marki na social mediach (YT/FB/LI/IG)
Social media mają coraz większe znaczenie w zakresie promocji osób, produktów czy nawet przedsiębiorstw. Aby wzmocnić przekaz w zakresie usług/produktów naszych Klientów, do większości infografik tworzymy również materiały wideo. Współpracujemy przy tym z firmami specjalizującymi się w tego typu produkcjach dla określonych branż. Jest to o tyle istotne, iż posiadana przez nich wiedza często umożliwia przedstawienie danej usługi/produktu w zupełnie innowacyjny i nieznany dotąd sposób.


• artykuły na social mediach dla Klientów
Tworząc artykuły dla naszych Klientów współpracujemy z osobami starannie wybranymi pod daną branżę. Wskazane osoby odpowiedzialne są za zaproponowanie listy tematów (które Project Manager UCK potwierdza z Klientem), następnie napisanie artykułu oraz zaproponowanie do niego grafik/ilustracji.


• współpraca z influencerami esportowymi, ale i sportowymi
W celu zwiększenia zasięgu profili naszych Klientów, podejmujemy współpracę z influencerami esportowymi. Działamy też z influencerami sportowymi, którzy poprzez zasięgi na posiadanych portalach przyczyniają się do zwiększenia sprzedaży usług/produktów Klientów UCK.