Grafiki/infografiki

Na tworzenie grafik i infografik składa się kilka etapów, co powoduje, iż pracuje nad nimi wyselekcjonowany zespół UCK – poczynając od wskazań ze strony Klienta, pracy twórców tekstu, poprzez korektora tekstu, a na grafiku kończąc. Nad efektem czuwa Project Manager naszej Agencji, która/y ustala całość działań z Klientem, w tym końcowe oczekiwania zamawiającego. Nasz główny cel to zadowolenie Klienta z naszych usług – co powoduje, iż staramy się poznawać rynek sportu oraz esportu na bieżąco, by móc w tym zakresie aktywnie im doradzać.

W procesie przygotowania grafik współpracujemy z influencerami z różnych dziedzin życia. Na zlecenie naszych Klientów dopieramy sportowców i staramy się zespolić ze sobą świat sportu tradycyjnego, esportu i gier komputerowych. W ten sposób możliwa jest interdyscyplinarna promocja produktów Klienta oraz ukazanie ich od zupełnie nowej strony. W takich wypadkach osoby z zupełnie wydawałoby się dwóch odmiennych światów okazują się mieć w rzeczywistości te same upodobania – fakt ten Agencja wykorzystuje w prowadzonych kampaniach sportowców zafascynowanych światem gier komputerowych. W następnych krokach to właśnie oni opisują najważniejsze aspekty gry, postaci, artefakty czy też działania, które sprawią, że gracz będzie się rozwijał i dalej używał produktów Klienta.

Cały reaserch i posiadanie bazy odpowiednich osób są zawarte w działaniach naszej Agencji. Właśnie tego typu praca u tzw. podstaw pomaga zainteresować nowych Klientów. To podeście wyróżnia UCK – odpowiednie osoby, które potrafią w profilach/życiorysach sportowców, firm, podmiotów z rynku sportowego wychwycić ludzi, którzy z pasją na co dzień podejmują się działań promocyjnych.